Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Буряк Бетіна (MoravoSeed)

  Середньопізній – 125-130днів. Урожайний. Коренеплід округлої форми з гладенькою поверхнею, легко виривається, маса 200-250г, без серцевини. М’якуш темно-червоний , без кілець і грубих волокон, солодкий на смак. Добре зберігається. Сорт ціннится за високий урожай, стійкість до хворобі відмінні смакові якості. Призначений для кулінарної обробки і зберігання.

 • Буряк Моніка (MoravoSeed)

  Один з найбільш вдалих світових одноросткових сортів. Плоди ідеально вирівняні, округлої форми , яскраво-червоні, привабливі, середнього розміру, з гладкою поверхнею. Від висадки до збору врожаю - 95-110днів. М'якоть інтенсивно червоного забарвлення, без кілець. Добре зберігається. Сорт ціниться за високий урожай, стійкість до хвороб і відмінні смакові якості. Призначення для кулінарної переробки і зберігання.

 • Буряк Ренова (MoravoSeed)

  Середньопізній, високоврожайний сорт столового буряка. Коренеплоди вирівняні, циліндричної форми з гладенькою поверхнею, середнього розміру, довжиною до 15 см, вагою 200-350 г. М'якоть дуже соковита, щільна темно-червоного кольору, без кілець, ніжна на смак. Цінність сорта: стійкий до хвороб, добре зберігається: 6-7 місяців, не втрачаючи смакових і товарних якостей. Призначений для кулінарної переробки та зберігання.

 • Буряк Цитаделла (MoravoSeed)

  Пізньостиглий сорт столового буряка. Вегетаційний період - 125-130днів. Коренеплід циліндричної форми, довжиною 21-26см. М'якоть інтенсивно червоного кольору, без кілець. При зборі коренеплодів для безпосереднього вживання в їжу, висівається з квітня, для переробки і зберігання посів проводиться з травня до кінця червня. Має прекрасні смакові якості. Призначений для кулінарної переробки та зберігання.

 • Кабачок Іскандер F1 (Seminis)

  Надранній, дуже продуктивний гібрид, самозапильний. Кущовий. Рослина компактна. Плоди циліндричні, довжиною 18-20 см. Забарвлення шкірки плодів світло-зелене. М’якоть біла. Плодоносить до пізніх заморозків. Рекомендується для вирощування у відкритому грунті.

 • Кабачок Кавілі F1 (Nunhems)

  Надранній кущовий гібрид призначений для отримання надранньої і масової продукції. Рослина компактна, з короткими міжвузлями, дуже урожайна, дуже тривалий період плодоношення більше 2-ох місяців. Під час жари, дощу, відсутності комах формує плоди без запилення завдяки партенокарпії. Плоди циліндричні, прямі, біло-зеленуваті, з білим мякушем, дуже однорідні, з ніжним смаком..

 • Капуста Агресор F1 (Syngenta)

  Середньопізній- 120-130 днів після посадки. Придатний для вирощування в стресових, посушливих умовах. Качан круглий, щільний, вирівняний, масою 3.0-5.0 кг. Гібрид стійкий до трипсу і комплексу хвороб. Висока врожайність, дружнє дозрівання і високі товарні якості плодів- висока ціність цього гібриду. Придатний для тривалого зберігання в зимовий період і квашенння.

 • Капуста Атрія F1(Seminis)

  Середньопізній – 120 днів після посадки. Головка округло-плоска, масою 4-8 кг, здатні тривалий час зберігатися на полі. Коротка кочерижка, відмінна внутрішня структура. Прекрасний вибір для переробки, особливо для квашення, використовують у свіжому виді і для зберігання до 6 місяців.

 • Капуста Парел F1(Bejo)

  Ранній гібрид з вегетаційним періодом 50-55 днів. Качани компактні, округлої форми, мають щільну внутрішню структуру, середньою масою 1,5 кг, чудові на смак, відповідають найвищим вимогам сучасних споживачів. Гібрид має прекрасний товарний вигляд, здатність до дружнього дозрівання качанів і відмінну транспортабельність, придатний до загущеної посадки, стійкий до стрілкування та низьких температур. Рекомендується для вирощування у відкритому і закритому ґрунті для здобуття дуже ранньої продукції. Основне призначення - вживання в свіжому вигляді.

 • Капуста Супермаркет F1 (Lucky seed)

  Популярний пізньостиглий гібрид для закладки на зберігання. Період вегетації - 110-120 днів (після висадки розсади). Листя даної капусти з масивним восковим нальотом, зеленого забарвлення, а качан в розрізі білий. Головка округлої форми, високої щільності, середня вага 2,5-3,0 кг, зовнішня кочерижка ​​- 15-17 см.

 • Морква Дарина (MoravoSeed)

  Пізньостигла - 140-150 днів. Коренеплід циліндричної форми, оранжево-червоного кольору, довжиною 19-24см, діаметром 3,3-4,3см. Маса коренеплоду 155-240г. Забарвлення поверхні, серцевини і м’якоті коренеплоду – оранжево-червоне. Серцевини майже не має. Кінчик коренеплоду тупий. Поверхня гладенька. Урожайність 3,5-5,2кг/м2. Смакові якості високі. Має підвищений вміст каротину. Призначена для використання у свіжому вигляді і для зимового зберігання.

 • Морква Катрин (MoravoSeed)

  Середньопізня - 120-125 днів. Коренеплід конічної форми, довжиною 11-14см, діаметром 2,1-3,4см. Маса коренеплоду 145-215г. Забарвлення поверхні, серцевини і м’якоті коренеплоду – темно-оранжеве. Серцевини майже не має. Кінчик коренеплоду тупий. Поверхня гладенька. Урожайність 3,6-5,0кг/м2. Має високі смакові якості, не схильна до розтріскування. Має підвищений вміст каротину, цукру і сухих речовин. Призначена для використання у свіжому вигляді, переробки і для зимового зберігання.

 • Морква Наомі (MoravoSeed)

  Ранньостигла – 95-100днів. Коренеплід циліндричної форми, оранжево-червоного кольору, довжиною 16-18см, діаметром 3,3-4,7см. Маса коренеплоду 155-240г. Забарвлення поверхні, серцевини і м’якоті коренеплоду – оранжево-червоне. Серцевини майже не має. Кінчик коренеплоду тупий. Поверхня гладенька. Урожайність 3,5-4,8кг/м2. Смакові якості високі. Має підвищений вміст каротину. Призначена для використання у свіжому вигляді і для переробки. Придатна для висіву під зиму з метою отримання раннього урожаю.

 • Морква Талісман (MoravoSeed)

  Середньопізня - 120-125 днів. Коренеплід конічної форми, довжиною 11-13см, діаметром 2,1-3,5см. Маса коренеплоду 145-219г. Забарвлення  поверхні, серцевини і м’якоті коренеплоду – темно-оранжеве. Серцевини майже не має. Кінчик коренеплоду тупий. Поверхня гладенька. Урожайність 3,6-5,0кг/м2. Має високі  смакові якості, не схильна до розтріскування. Має підвищений вміст каротину, цукру і сухих речовин. Призначена для використання у свіжому вигляді, переробки і для зимового зберігання.

 • Огірок Акорд F1 (Bejo)

  Ранній гібрид –45-48 днів від посіву до збирання врожаю. Потужна рослина і сильна коренева система забезпечують високий стабільний урожай. Переважно з жіночим типом цвітіння. Плоди світло-зелені, з великими, рідкими шипами, відмінної якості, без гіркоти. Стійкий до хвороб. Дуже урожайний гібрид. Використовують для засолки.

 • Огірок Алгамбра F1 (MoravoSeed)

  Ранньостиглий - 43-45днів. Партенокарпічний гібрид для вирощування в плівкових теплицях і у відкритому грунті. Рослина сильноросла, міжвузля середньої довжини, з великими листками, жіночого типу цвітіння. Плоди темно-зелені, бугорчаті, циліндричної форми, без гіркоти, довжиною 11-12см. Гібрид має високі товарні якості і транспортабельність. Стійкий до хвороб. Універсального призначення - для використання у свіжому вигляді, засолки і консервування.

 • Огірок Альянс F1 (Bejo)

  Ранній гібрид –43-45 днів. Потужна рослина і сильна коренева система забезпечують високий стабільний урожай. Має подовжений період плодоношення. Переважно з жіночим типом цвітіння. Плоди темно-зелені, з шипами, відмінної якості, без гіркоти. Стійкий до хвороб. Дуже урожайний гібрид. Використовують у свіжому виді та для консервування.

 • Огірок Амант F1 (Bejo)

  Новий найбільш ранньостиглий партенокарпічний гібрид корнішонного типу. Рослина міцна, відкритого типу, формує по 8 і більше плодів в одному вузлі. Плоди однорідні, циліндричні, темно-зелені, не переростають і не жовтіють. Стійкий до повітряної посухи, борошнистої роси, толерантний до пероноспорозу. Відмінно переносить умови недостатнього освітлення, це робить його ідеальним для вирощування у теплицях. Гібрид вирізняється високою товарністю, відмінними смаковими і засолочними якостями.

 • Огірок Амур F1( Bejo)

  Ранньостиглий гібрид партенокарпічного типу. Плоди з шипами, світло-зелені, високої якості і прекрасної форми, без гіркоти. Цінність гібриду: висока урожайність, форма плоду, стійкість до хвороб і високі смакові якості. Гібрид для консервування і засолки, рекомендується для ранньої продукції, вирощувати під плівкою.

 • Огірок Анжеліна F1 (Nunhems)

  Ранньостиглий партенокарпічний гібрид огірка для свіжого використання. Рослина середньої сили росту, формує по 3 плоди в одному вузлі. Добре переносить умови недостатнього освітлення. Плоди світло-зелені, довжиною 10-12 см, біло шипі, бугорчасті. Плоди дуже соковиті, з ніжним смаком. Гібрид стійкий до пероноспорозу. Призначений для вирощування в скляних і плівкових теплицях

 • Огірок Астерікс F1 (Bejo)

  Ранній (48-52 дні) гібрид огірка жіночого типу цвітіння. Рослина потужна з добре розвиненою кореневою системою, має прекрасну регенеративну здатність. Характеризується рясним, дружнім довгим періодом плодоносіння. Плоди однорідні, помірно шиповані, з тоненькою шкіркою, насиченого зеленого кольору, мають відмінну консистенцію, генетично без гіркоти. Використовуються для переробки (для маринування і соління) і вживання в свіжому вигляді. Стійкий до борошнистої роси, вірусу огіркової мозаїки, кладоспоріозу, толерантний до переноспорозу.

 • Огірок Атлантіс F1 (Bejo)

  Середньоранній - 50-52 дні. Рослина середньої сили росту. Жіночого типу цвітіння. Плід темно-зелений, циліндричні, не жовтіють, м’якуш щільний, соковитий. Для використання у свіжому вигляді і засолювання.

 • Огірок Аякс F1 (Nunhems)

  Ранньостиглий – 42-44 дні. Бджолозапильний гібрид жіночого типу цвітіння з високою стабільною урожайністю. Формує декілька зеленців на одному вузлі. Плоди однорідні, темно-зелені, довжиною 6-12 см, з відмінними смаковими і засолюваними якостями, без гіркоти, з ніжною шкіркою. Стійкий до хвороб. Використовують в свіжому та консервованому вигляді.

 • Огірок Гектор F1 (Nunhems)

  Надранній кущовий гібрид з жіночим типом цвітіння. Рослина компактна, з дружним плодоношенням. Плоди однорідні, бугорчасті, білошипі, циліндричні, темно-зелені, не жовтіють, відмінного смаку, щільний м’якуш, для використання у свіжому вигляді і засолювання. Має високу стійкість до хвороб.

 • Огірок Зузанна F1 (MoravoSeed)

  Середньоранній - 45-47днів. Партенокарпічний гібрид середнього росту з високою стійкістю до хвороб для вирощування в плівкових теплицях і у відкритому ґрунті. Рослина середньоросла, міжвузля середньої довжини, з великими листками, жіночого типу цвітіння. Плоди темно-зелені, бугорчаті, циліндричної форми, без гіркоти, довжиною 11-11,5см. Гібрид має високі товарні якості і транспортабельність. Стійкий до хвороб. Використовують у свіжому вигляді та для переробки.

 • Огірок Кібрія F1 (Rijk Zwaan)

  Надранній партенокарпічний гібрид з високою віддачею раннього врожаю. Рослина з потужною силою росту, потребує підживлення. Плоди крупнобугорчасті, темно-зеленого забарвлення, мають відмінні смакові якості та внутрішню структуру. Універсальний гібрид для відкритого грунту та плівкових теплиць.

 • Огірок Кріспіна F1 (Nunhems)

  Ранньостиглий, високоврожайний, білошипий партенокарпік корнішонного типу для тих, кому потрібна якість. Рослина,формує по декілька плодів в одному вузлі. Плоди однорідні, циліндричні, темно-зелені, не жовтіють, шкірка ніжна. Стійкий до хвороб. Використовують у свіжому та засоленому вигляді. Прекрасний вибір для отримання гарантованого урожаю. Рекомендується для вирощування в відкритому ґрунті, в плівкових і скляних теплицях.

 • Огірок Марінда F1 (Seminis)

  Ранньостиглий – 42-45 днів. Формує по по 6-7 плодів на кожному вузлі. Плоди з шипами, темно-зеленого кольору, без гіркоти. Призначені для використання у свіжому вигляді і переробки. Ідеальний для виробництва корнішонів. Стійкий до хвороб. Рекомендується для виращування в стікляних і плівкових теплицях, а також для відкритого грунту.

 • Огірок Маша F1(Seminis)

  Ранньостиглий – 40-42 дні. Самозапильний. Відрізняється дуже дружньою віддачею раннього урожаю. При достатньому живленні формує по 6-7 плодів на кожному вузлі, із-за цього рекомендується формувати весь урожай на центральному стеблі. Плоди без гіркоти, використовується в свіжому вигляді і для переробки. Стійкий до борошнистої роси. Рекомендується для вирощування в скляних і плівкових теплицях.

 • Огірок Мірабелл F1(Seminis)

  Дуже ранній партенокарпічний гібрид огірка-корнішона. При достатньому живленні формує по 6-7 плодів на кожному міжвузлі. Плоди без гіркоти. Плоди призначені для використання у свіжому вигляді і переробки. Рекомендується для вирощування в скляних і плівкових теплицях, а також у відкритому ґрунті вертикальним і горизонтальним способами.