Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Календула Джем лимонный

  Однолетнее, декоративное, прямостоячее растение, высотой 35см. Куст очень компактный, широкий. Соцветия махровые, диаметром 4см, лимонной окраски, с приятным ароматом. Цветет с конца июня до заморозков. Размножается высевом семян в открытую почву. Используется для среза, озеленение и как лекарственное растение.

 • Календула Джем оранж

  Однорічна, декоративна, прямостояча рослина, висотою 35см. Кущ дуже компактний, широкий. Суцвіття махрові, діаметром 4см, оранжевого кольору, з приємним ароматом. Цвіте з кінця червня до заморозків. Розмножується висівом насіння у відкритий грунт. Використовується для зрізу, озеленення та як лікарська рослина.

 • Календула Монарх махрова

  Однорічна, декоративна рослина, висотою 25-60см. Квіти оранжевого кольору, махрові та полу махрові. Розмножується висівом насіння у відкритий грунт. Використовується для зрізу, озеленення та як лікарська рослина.Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з червня по серпень. У вологому грунті сходи з’являються на 8-9-й день після посіву.

 • Календула суміш Гітана махрова

  Однолетнее, декоративное, прямостоячее растение, высотой 30см. Куст очень компактный, широкий. Соцветия махровые, диаметром 4см, ярко-оранжевой, оранжевой, желтой окраски, с приятным ароматом. Цветет с конца июня до заморозков. Размножается высевом семян в открытую почву. Используется для среза, озеленение и как лекарственное растение.