Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Волошка Синя куля махрова

  Однорічна, прямостояча рослина, висотою 35-90см, гілляста від середини стебла. Суцвіття – корзинки невеликого розміру, синього кольору. Розмножується насінням , не переносить пересадки. Добрий медоніс. Використовується з зрізу і озеленення. Висівають у відкритий ґрунт в кінці квітня , травня. Квітує з червня по серпень.

 • Волошка суміш Махрова

  Однорічна, прямостояча рослина, висотою 35-90 см, гілляста від середини стебла. Цінна лікарська рослина. Суцвіття – корзинки білого, рожевого, фіолетового, блакитного,червоного кольорів, діаметром 2,5-4 см. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Добрий медонос. Використовується для зрізу та озеленення. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з червня по серпень

 • Волошка суміш Чарівний Аромат махрова

  Однорічна прямостояча рослина висотою 30-60 см, гілляста від середини стебла. Суцвіття – корзинки ніжно-рожевого, рожевого, білого, синього кольорів. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Вирощують висівом насіння безпосередньо у відкритий ґрунт в квітні-травні, коли земля вже прогріється. Цвітіння тривале з червня і до заморозків. Використовується для зрізу та озеленення. Придатний для вирощування в горшках.

 • Волошка Флоренс Пінк

  Однорічна, прямостояча рослина, висотою 35-90см, гілляста від середини стебла. Цінна лікарська рослина. Суцвіття – корзинки рожевого кольору, діаметром 2,5-4см. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Добрий медонос. Використовується для зрізу та озеленення. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з червня по серпень.

 • Волошка Червона куля махрова

  Однорічна, прямостояча рослина, висотою 35-90 см, гілляста від середини стебла. Суцвіття – корзинки, невеликого розміру, червоного кольору. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Добрий медоніс. Використовується для зрізу та озеленення. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з червня по серпень.