fbpx Іпомея | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Арлекін смугаста, суміш

  Однорічна витка рослина, висотою 2-4м. Квітки великі, воронкоподібні, білого кольору зі смугами різних кольорів, розкриваються тільки вдень, у похмуру погоду та на ніч вони закриваються. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в квітні-травні, після того, як мине загроза нічних заморозків. Цвітіння починається з липня і триває до заморозків. Використовують при вертикальному озелененні балконів, альтанок, терас та для створення живої огорожі.

 • Біла

  Однорічна рослина з великими, довгими стеблами, які плетуться або стеляться по землі, досягають довжини до 8 м. Квітки воронкоподібні, білого забарвлення. Квіти відкриті цілий день, закриваються тільки в погану погоду. Квітує з червня по вересень. Використовується для клумб, бордюрів, рабаток, для озеленення балконів.

 • Блакитна

  Однорічна рослина з великими, довгими стеблами, які плетуться або стеляться по землі, досягають довжини до 10м. Квітки воронкоподібні, яскраво-блакитного забарвлення. Квіти відкриті цілий день, закриваються тільки в погану погоду. Квітує з червня по вересень. Використовується для клумб, бордюрів, рабаток, для озеленення балконів.

 • Ночка

  Однорічна витка рослина, довжина 2-3м. Квітки великі, воронкоподібні, синього забарвлення з фіолетово-синьою зіркою, розкриваються тільки вдень, у похмуру погоду і на ніч вони закриваються. Вирощується висівом насіння у відкритий грунт в квітні-травні після того, як мине загроза нічних заморозків. Цвітіння починається з липня і триває до заморозків. Застосовується для вертикального озеленення балконів, альтанок, терас і для створення живоплоту.

 • Рубін

  Однорічна витка рослина, висотою 2-4м. Квітки великі, воронкоподібні, рубінового кольору, розкриваються тільки в день, у похмуру погоду та на ніч вони закриваються. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в квітні-травні, після того, як мине загроза нічних заморозків. Цвітіння починається з липня і триває до заморозків. Використовують при вертикальному озелененні балконів, альтанок, терас та для створення живої огорожі

 • Суміш

  Однорічна рослина з великими, довгимистеблами, які вються або стеляться по землі, досягають довжини 2-4м. Квіти відкриті цілий день, закриваються тільки в погану погоду. Квітує з липня до заморозків. Використовується для клумб, бордюрів, рабаток, для озеленення балконів. Насіння висівають у відкритий грунт на постійне місце.

 • Червона

  Однорічна рослина з великими, довгими стеблами, які в¢ються або стеляться по землі, досягають довжини до 8 м. Квітки воронкоподібні, червоного забарвлення. Квіти відкриті цілий день, закриваються тільки в погану погоду. Квітує з червня по серпень. Використовується для клумб, бордюрів, рабаток, для озеленення балконів.