fbpx Жоржини | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Веселі ребята, суміш

  Однорічна рослина, висотою 50-60см. Стебла міцні з суцвіттями – корзинками, діаметром 6-9см. Суцвіття прості і махрові. Забарвлення язичкових квіток біле, жовте, рожеве, червоне, пурпурове. Перед висівом насіння замочують. В теплій 50 градусів С воді на 2-3 години. Квітує з кінця червня і до початку заморозків. Використовується на бордюрах або можна прикрасити балкон.

 • Екстрім махрова, суміш

  Однорічна, теплолюбива рослина. Стебла міцні, з великими яскраво-зеленими листками і суцвіттями-корзинками, висотою 35см. Суцвіття великі, махрові, діаметром 6-9см, забарвлення язичкових квіток біле, жовте, рожеве, червоне, пурпурове. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт або для більш раннього цвітіння через розсаду. Цвітіння починається у липні та триває до заморозків. Використовують при оформленні клумб, рабаток, садових та балконних контейнерів, а також на зріз.

 • Ідеал Беддінг махрова, суміш

  Однорічна, теплолюбива рослина. Стебла міцні, з великими яскраво-зеленими листками і суцвіттями-корзинками, висотою 50см. Суцвіття великі, махрові, діаметром 6-9см, забарвлення язичкових квіток біле, жовте, рожеве, червоне, пурпурове. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт або для більш раннього цвітіння через розсаду. Цвітіння починається у липні та триває до заморозків. Використовують при оформленні клумб, рабаток, садових та балконних контейнерів, а також на зріз.

 • Королівська махрова, суміш

  Однорічна рослина, висотою 30-80см. Стебла міцні, з великими яскраво-зеленими листками і суцвіттями-корзинками, діаметром 7-11см. Суцвіття махрові. Забарвлення язичкових квіток біле, жовте, рожеве, червоне, пурпурове. Використовують на бордюрах або можна прикрасити балкон.

 • Кривава Мері, суміш

  Однорічна, теплолюбива рослина. Стебла міцні, з великими яскраво-зеленими листками і суцвіттями-корзинками, висотою 50см. Суцвіття великі, діаметром 7-9см, забарвлення язичкових квіток біле, жовте, рожеве, червоне, пурпурове. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт або для більш раннього цвітіння через розсаду. Цвітіння починається у липні та триває до заморозків. Використовують при оформленні клумб, рабаток, садових та балконних контейнерів, а також на зріз.

 • Монарх махрова, суміш

  Однорічна, теплолюбива рослина. Стебла міцні, з великими яскраво-зеленими листками і суцвіттями-корзинками, висотою 50см. Суцвіття великі, махрові, діаметром 8-10см, забарвлення язичкових квіток біле, жовте, рожеве, червоне, пурпурове. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт або для більш раннього цвітіння через розсаду. Цвітіння починається у липні та триває до заморозків. Використовують при оформленні клумб, рабаток, садових та балконних контейнерів, а також на зріз. 

 • Помпонна махрова, суміш

  Однорічна рослина, висотою 50-60см. Компактний кущ усипаний яскравими махровими суцвіттями, діаметром 8-10см, різноманітних забарвлень. Квітує з кінця червня і до пізніх заморозків. Перед посівом насіння замочують в теплій воді на 2-3 години. Використовують на бордюрах, клумбах, на зріз.

 • Рання Пташка, суміш

  Однорічна, теплолюбива рослина. Відрізняється раннім і обільним цвітінням. Кущ компактний, стебла міцні, з великими яскраво-зеленими листками і суцвіттями-корзинками, висотою 45-55см. Суцвіття великі, напівмахрові, діаметром 8-10см, забарвлення язичкових квіток біле, жовте, рожеве, червоне, пурпурове. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт або для більш раннього цвітіння через розсаду. Цвітіння починається у липні та триває до заморозків. Використовують при оформленні клумб, рабаток, садових та балконних контейнерів, а також на зріз.

 • Ріголетто махрова, суміш

  Чарівна ранньоквітуча суміш жоржина з компактною формою куща і великими махровими і напівмахровими квітками прикрасить будь-який квітник і найскромніший куточок саду. Висота 35 см, діаметр 6 см. Кольорове забарвлення багата насиченими відтінками. При ранньому прищипування рослини набувають особливого обсягу. Віддають перевагу сонячним, захищені від вітру ділянки з пухким, родючим грунтом. Жоржини прекрасні в контейнерах, вазонах, бордюрах і клумбах. Вирощується розсадним способом.

 • Фараон помпонна, суміш

  Однорічна рослина, висотою 50-60см. Компактний кущ усипаний яскравими махровими суцвіттями, діаметром 8-10см, різноманітних забарвлень. Квітує з кінця червня і до пізніх заморозків. Перед посівом насіння замочують в теплій воді на 2-3 години. Використовують на бордюрах, клумбах, на зріз.

 • Фігаро махрова, суміш

  Однорічна, теплолюбива рослина, висотою 30см. Стебла міцні, з великими яскраво-зеленими листками і суцвіттями-корзинками. Суцвіття великі, напівмахрові і махрові, діаметром 6-9см, забарвлення язичкових квіток жовте, рожеве, біле,червоне, пурпурове. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт або для більш раннього цвітіння через розсаду. Цвітіння починається у липні та триває до заморозків. Використовують при оформленні клумб, рабаток, садових та балконних контейнерів, а також на зріз.