fbpx Гвоздика | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Гренадін Бордовий Король

  Дворічна рослина, висотою 50-60 см. Різновидність ґрунтової голландської гвоздики. Квіти – червоного кольору. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення.Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з липня по серпень. У вологому ґрунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву.

 • Гренадін Суміш

  Дворічна рослина, висотою 50-60см. Різновидність ґрунтової голландської гвоздики. Квіти – червоного, рожевого кольору. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення.Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з липня по серпень. У вологому ґрунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву.

 • Китайська Малишка Доллі махрова, суміш

  Однорічна рослина, висотою 15-20см. Стебла тоненькі, гладенькі з сизим нальотом. Квіти махрові, діаметром 3-5 см, білого, рожевого, червоного кольору. Використовується для зрізу та озеленення. Висівають у закритий грунт в кінці березня, квітні, розсаду висаджують у травні. Квітує з липня до заморозків. У вологому грунті сходи з’являються на 8-9-й день після посіву.

 • Китайська Махрова, суміш

  Багаторічна рослина, чудово росте на освітлених місцях і в півтіні. Незважаючи на те, що культура холодостійка, весняні заморозки для неї згубні. Рослини гвоздики густообліственние, з численними квітконосами, на яких знаходяться запашні голівки квіток, що досягають в діаметрі близько 3 див. усю рослину разом з квітками дуже декоративно, так як його листяна частина покрита сизим восковим нальотом, і навіть в період формування квіток кущі гвоздики є прекрасним прикрасою клумб. Висота гвоздики китайської махрова суміш досягає 40 см.

 • Периста, суміш

  Багаторічна густо облистяна рослина із запашними махровими квітами, до 3 см в діаметрі, на багато чисельних квітконосних стеблах, захоплює не лише красою квіток, але і листям: вузько лінійні, сизуваті від високого нальоту, вони не втрачають декоративність навіть після цвітіння. Насіння висівають на розсаду березні-квітні або у відкритий грунт в травні-червні. З гвоздик створюють ефектні бордюри. Застосовують їх для квітників, альпійських гірок.

 • Турецька Махрова, суміш

  Дворічна рослина, висотою 50-60 см. Квіти махрові, суцвіття білого, рожевого кольору.Розмножується насінням, не переносить посадки. Використовується для зрізу та озеленення. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, на початку травня. Квітує з червня по серпень. У вологому грунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву

 • Турецька Пінокіо махрова, суміш

  Дворічна рослина, висотою 30-40 см. Квіти махрові,  різних кольорів, які зібрані в зонтичні суцвіття. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення, бордюрів, рабаток.  Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травня. Квітує з червня по серпень. При температурі 16-18°C сходи з’являються на протязі 2 тижнів.

 • Турецька Пісня Полонини, суміш

  Однорічна рослина. Рослина висотою 30см. Яскраво-зелені листки зібрані в рихлу прикореневу розетку. Квітки дрібні, діаметром біля 1-2см, об’єднані в щільні суцвіття-щитки діаметром 8-12см. Забарвлення різноманітне. Можна висівати прямо в грунт рано весною, але часто  вирощують розсадою. Використовують для клумб, рабаток, квітників, у групових посадках і на зріз.

 • Турецька Пурпурова Королева

  Дворічна рослина, висотою 50-60 см. Квіти махрові, суцвіття пурпурового кольору.Розмножується насінням, не переносить посадки. Використовується для зрізу та озеленення. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, на початку травня. Квітує з червня по серпень. У вологому грунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву

 • Турецька Чорна Магія

  Дворічна рослина, висотою 50-60 см. Квіти махрові, темно-пурпурові,майже чорного кольору, які зібрані в зонтичні суцвіття. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення, бордюрів, рабаток. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травня. Квітує з червня по серпень. При температурі 16-18°C сходи з’являються на протязі 2 тижнів

 • Шабо, суміш

  Дворічна рослина, висотою 60-70 см. Квіти – червоного, рожевого кольору. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення. Квітує з червня по серпень. У вологому ґрунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву.