fbpx Віола | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Бархатна Великоквіткова, суміш

  Дворічна рослина, висотою 15-20см, з великими 7-10см в діаметрі квітками. Забарвлення квіток з різноманітними відтінками жовтого, блакитного, червоного кольорів. Рослини добре витримують пересадку в квітучому стані, в цей час їх можливо висаджувати у вази, рабатки, клумби. У вологому ґрунті сходи зявляються на 8-9 день після посіву.

 • Блакитне Небо

  Дворічна рослина, висотою 15-20 см, з великими 6-8см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки блакитне з темним п'ятном. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Кларед

  Дворічна рослина, висотою 15-20 см, з великими 6-8см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки червоне з темним п'ятном. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Лорд Біконсфілд

  Дворічна рослина, висотою 15см, з великими 5-6см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки бузкове, з ніжно-блакитним крилом і темно-фіолетовим розмитим очком. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Принцесса великоквіткова

  Багаторічна рослина, висотою 15-20см, з великими 7-10 см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки жовте з темним п'ятном. Рослини добре витримують пересадку в квітучому стані, в цей час їх можливо висаджувати у вази, рабатки, клумби.