fbpx Айстра | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Аврора

  Однорічна рослина. Кущ міцний, висотою 50-60см. Суцвіття махрові, округлі, діаметром 6-9см, фіолетового забарвлення з жовтою серединою. Квітконоси міцні, довжиною 30-40см. Рослина утворює до 20 пагонів першого та другого порядку. Використовується для оформлення квітників, бордюрів та на зріз. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Альпійська Екзотика

  Багаторічна рослина. На одному місці росте 3-4 роки. Кущ компактний, щільний, гіллястий, висотою 28-35 і діаметром 20-25см. Під час масового цвітіння на кущі 30-40 суцвіть, розташованих сферично по всій його поверхні. Суцвіття світло-голубого кольору, на пів плескатої форми. Діаметр суцвіття 5-8см. Квітконоси середньої міцності, довжиною 15-18см. Використовують для квіткового оформлення, клумб.

 • Альпійська, суміш

  Багаторічна рослина, з гіллястими стеблами, висотою 25-30 см. Бузкові, блакитні, фіолетові, рожеві, білі квітки, схожі на ромашки за формою, із яскраво-жовтою серединою, діаметр квітки 4-6 см, зацвітають у другій половині літа, цвітуть 40-45 днів. Суміш альпійських айстр незамінна при створенні швидких клумб. Їх використовують у міксбордерах, альпійських гірках, фоновому заповненні клумб і в різних композиціях. 

 • Американська, суміш

  Однорічна рослина. Сортотип «принцеса». Кущ пірамідальний, гіллястий, висотою 70-80см і шириною 45-50см. Квітконоси середньої міцності, довжиною 30-35см. Суцвіття синього, рожевого, червоного кольору та їх відтінків, плоско-кулястої форми, густо махрове, діаметром 12-14см. Зацвітає в кінці серпня і цвіте аж до заморозків. Використовується для зрізу, висаджують на клумбах. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Асоль

  Однорічна рослина. Кущ компактний, щільний, гіллястий, висотою 55-70 і діаметром 30-40 см. Суцвіття яскраво-червоного кольору, кулястої форми, густо махрове. Діаметр суцвіття 10-12 см, складається з довгих скручених у трубочку язичкових квіток, що піднімаються догори і закривають центральний диск з коротких жовтих трубчастих квіток. Використовується для зрізу.

 • Біатріче

  Однорічна рослина. Кущ висотою 40-50см, діаметром 10-20см. Це унікальні дуже ранні зрізочні айстри, з дуже міцними квітконосами і великими яскравими суцвіттями. Суцвіття рожевого кольору. Важлива особливість - щільність суцвіття, квітки настільки міцні, що не страдають від дощу і дуже довго стоять зрізані. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Блакитний Місяць

  Однорічна рослина. Помпонна астра, з ефектним двокольоровим забарвленням суцвіть. Формує міцні колоновидні кущі, заввишки 50 см. Щільні махрові суцвіття, діаметром 5-6 см, прикрашають кущі, з кінця липня по вересень. Використання універсальне - оформлення садових квітників і зрізування в букети.

 • Блиск Діамантів

  Однорічна рослина. Кущ компактний, щільний, гіллястий, висотою 25-30 і діаметром 15-25см. Квітконоси дуже міцні, довжиною 32-38см. Суцвіття білого кольору, кулястої форми, густо махрове. Діаметр суцвіття 14-16см, складається з довгих скручених у трубочку язичкових квіток, що піднімаються догори і закривають центральний диск з коротких жовтих трубчастих квіток. Використовується для зрізу. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Болеро Артеміда

  Однорічна рослина. Кущ міцний, висотою 60-65см. Суцвіття махрові, округлі, діаметром 6-9см, червоного забарвлення з жовтою серединою. Квітконоси міцні, довжиною 30-40см. Рослина утворює до 20 пагонів першого та другого порядку. Використовується для оформлення квітників, бордюрів та на зріз. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Болеро Афродіта

  Однорічна рослина. Кущ міцний, висотою 60-65см. Суцвіття махрові, округлі, діаметром 6-9см, рожевого забарвлення з жовтою серединою. Квітконоси міцні, довжиною 30-40см. Рослина утворює до 20 пагонів першого та другого порядку. Використовується для оформлення квітників, бордюрів та на зріз. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Болеро Венера

  Однорічна рослина. Кущ міцний, висотою 50-60см. Суцвіття махрові, округлі, діаметром 6-9см, білого забарвлення з жовтою серединою. Квітконоси міцні, довжиною 30-40см. Рослина утворює до 20 пагонів першого та другого порядку. Використовується для оформлення квітників, бордюрів та на зріз. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Болеро Мідея

  Однорічна рослина. Кущ міцний, висотою 60-65см. Суцвіття махрові, округлі, діаметром 6-9см, світло-жовтого забарвлення з темно-жовтою серединою. Квітконоси міцні, довжиною 30-40см. Рослина утворює до 20 пагонів першого та другого порядку. Використовується для оформлення квітників, бордюрів та на зріз. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Болеро Юнона

  Однорічна рослина. Кущ міцний, висотою 60-65см. Суцвіття махрові, округлі, діаметром 6-9см, блакитного забарвлення з жовтою серединою. Квітконоси міцні, довжиною 30-40см. Рослина утворює до 20 пагонів першого та другого порядку. Використовується для оформлення квітників, бордюрів та на зріз. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Болеро, суміш

  Однорічна рослина. Кущ пірамідальний, гіллястий, висотою 65-70см і шириною 45-50см. Суцвіття щільне, махрове, діаметром 7-10см, синього, рожевого, червоного кольору та їх відтінків. Зацвітає в кінці серпня і цвіте аж до заморозків. Використовується для зрізу, висаджують на клумбах. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Брунхільде

  Однорічна рослина. Кущ міцний, висотою 60-70см. Суцвіття махрові, великі, діаметром 13-14см, лососевого кольору. На одній рослині утворюється до 10-15-ти суцвіть на гілках першого та другого порядку. Використовують для зрізу. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з кінця липня по вересень. У вологому ґрунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву.

 • Валькірія

  Однорічна рослина. Кущ компактний, щільний, гіллястий, висотою 60-70 і діаметром 30-35см. Квітконоси дуже міцні, довжиною 32-38см. Суцвіття лососево-рожевого кольору, кулястої форми, густо махрове. Діаметр суцвіття 14-16см, складається з довгих скручених у трубочку язичкових квіток, що піднімаються догори і закривають центральний диск з коротких жовтих трубчастих квіток. Використовується для зрізу. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Велюр Вишневий

  Однорічна рослина. Кущ компактний, щільний, гіллястий, висотою 60 і діаметром 30-35см. Квітконоси дуже міцні, довжиною 32-38см. Суцвіття червоного кольору, кулястої форми, густо махрове. Діаметр суцвіття 14-16см, складається з довгих скручених у трубочку язичкових квіток, що піднімаються догори і закривають центральний диск з коротких жовтих трубчастих квіток. Використовується для зрізу. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Вероніка

  Однорічна рослина. Гіллястий кущ розкидистий, заввишки 75-80см і шириною 45-55см. Квітконоси середньої міцності, довжиною 35-40см. Суцвіття фіолетового кольору, плоско-кулястої форми, густо махрове, діаметром 12-15см. Зацвітає в кінці серпня і цвіте аж до заморозків. Використовується для зрізу.

 • Винна Ягода

  Однорічна рослина. Кущ пірамідальний, гіллястий, висотою 70-80см і шириною 45-55см. Квітконоси середньої міцності, довжиною 35-40см. Суцвіття темно-червоного кольору, плоско-кулястої форми, густо махрове, діаметром 12-15см. Зацвітає в кінці серпня і цвіте аж до заморозків. Використовується для зрізу, висаджують на клумбах. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Вікторія

  Однорічна рослина. Кущ міцний, висотою 50-60см. Суцвіття махрові, округлі, діаметром 6-9см, темно-синього забарвлення з жовтою серединою. Квітконоси міцні, довжиною 30-40см. Рослина утворює до 20 пагонів першого та другого порядку. Використовується для оформлення квітників, бордюрів та на зріз. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Вогняна Перлина

  Однорічна рослина. Кущ компактний, колоноподібної форми, гіллястий, висотою 60-70 і діаметром 40-50см. Квітконоси дуже міцні, довжиною 30-35см. Суцвіття червоного забарвлення, плоско-кулястої форми, густо махрове. Діаметр суцвіття 14-16см. Зацвітає на початку серпня і цвіте протягом місяця. Сорт універсального призначення.

 • Дарунок Мамі

  Однорічна рослина. Кущ колоноподібної форми, гіллястий, висотою 50-60см і діаметром 30-36см. Квітконоси міцні, довжиною 30-38см. Суцвіття фіолетового кольору зі сріблястим відтінком, густо махрове, на пів кулястої форми, діаметром 12-15см. Зацвітає на початку серпня і цвіте довго і рясно. Сорт універсального призначення.

 • Джоконда

  Однорічна рослина. Кущ розкидистий, гіллястий, висотою 45-55 см і шириною 40-45см. Квітконоси середньої міцності, довжиною 35-40см. Суцвіття яскраво-червоного кольору, кулястої форми, діаметром 8-14см. Потрібно пересаджувати щороку на нове місце, для захисту від фузаріозу. Використовується для зрізу.

 • Дюшес, суміш

  Однорічна рослина. Популярна астра з класичним, густомахровим суцвіттям діаметром 9-10 см. Формує міцні колоновидні кущі висотою до 80 см. Квітконоси міцні, довжиною 25-35 см. На кущі утворюється за сезон в середньому 22-25 суцвіть. Рослини цвітуть в середні терміни, з серпня до стійких заморозків. Використовуються для оформлення квітників і на зрізування.

 • Ельза

  Однорічна рослина. Кущ міцний, висотою 60-70см. Суцвіття махрові, великі, діаметром 13-14см, рожевого кольору. На одній рослині утворюється до 10-15-ти суцвіть на гілках першого та другого порядку. Використовують для зрізу. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з серпня по вересень. У вологому ґрунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву.

 • Ерфордія, суміш

  Однорічна рослина. Спеціальний сорт для зрізу. Кущ гіллястий, висотою 60-70см, пірамідальної форми. Квітконоси міцні, листків мало, довжиною 40-50см. Суцвіття синього, рожевого, червоного кольору та їх відтінків, кругло-плоскої форми, густо махрове. Діаметр суцвіття 12-14 см, складається з декількох рядів язичкових квіток різноманітних забарвлень, в центрі розміщені трубчасті квітки. Використовується для зрізу. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Єва

  Однорічна рослина. Сортотип «принцеса». Кущ пірамідальний, гіллястий, висотою 70-80 см і шириною 45-50 см. Квітконоси середньої міцності, довжиною 30-35см. Суцвіття темно-синього кольору, плоско-кулястої форми, густо махрове, діаметром 12-14см. Зацвітає в кінці серпня і цвіте до заморозків. Використовується для зрізу, висаджують на клумбах. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Зефір

  Однорічна рослина. Кущ розлоий, гіллястий, висотою 45-55 см і шириною 40-45 см. Суцвіття білого кольору кулястої форми, піоновидного типу, діаметром 8-14 см. Потрібно пересаджувати кожен рік на нове місце, для захисту від фузаріозу. Використовується для зрізу.

 • Зимова Вишня

  Однорічна рослина. Кущ пірамідальний, гіллястий, висотою 45-55см і шириною 35-40см. Квітконоси середньої міцності, довжиною 35-40см. Суцвіття червоного забарвлення з біло-жовтою серединою. плоско-кулястої форми, густо махрове, діаметром 12-15см. Зацвітає в кінці серпня і цвіте аж до заморозків. Використовується для зрізу, висаджують на клумбах. Насіння на розсаду висівають в кінці квітня на початку травня.

 • Зільбер Роза

  Однорічна рослина. Кущ компактний, мало гіллястий, висотою 50-60см і діаметром 30-35см. Квітконоси дуже міцні, довжиною 48-55см. Суцвіття яскраво-червоного забарвлення, плоско кулястої форми, густо махрове. Зацвітає на початку серпня і цвіте протягом місяця. Сорт універсального призначення.