fbpx Газон | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Декоративний ( 25 г)

  "Витончений, що не вимагає частої стрижки. Газон придатний для репрезентативних площ, перед офісом, присадибних ділянках.
  Склад: Полевіца- 20%, Мятлік- 30%, Овсяница червона-40%, Райграс пасовищний-10%"

 • Квітучий ( 15 г)

  Трав'яна суміш містить багато видів польових квітів і трав, які допоможуть Вам створити ідеальний квітучий газон. Рослини в суміші є прекрасними медоносами, завдяки чому будуть приваблювати бджіл і метеликів, створюючи дивовижну живу картину в саду і т.д. Газонна трава використовується для створення галявин на вузьких ділянках біля огорожі, навколо плодових дерев, берегів водойм і на задніх планах будівель.

 • Мавританський ( 10 г)

  Траво-квіткова суміш для присадибної ділянки. Квіте на протязі літа.
  Склад: Костриця, мятлік, райграс, конюшина декоративна, люцерна, суміш квітів.

 • Спортивний ( 20 г)

  Завдяки ідеально підібраному складу суміші, газон витримує навантаження, стійкий до витоптування та зносу. . Добре підходить для спортивних площадок, місць відпочинку, парків.
  Склад: Райграс пасовищний – 30%, райграс багатоукісний – 20%,овсяница очеретяна – 30%,мятлик – 20%"

 • Тіньовий ( 20 г)

  Рекомендується для фрагментів газону, що знаходиться в обмеженому сонячному освітленні. Спеціально підібрана суміш для створення газонів в садах і паркових зонах з нестачею освітленості (до 70-80%), має красиву темно-зеленою ліствой.Теневие газони займають незначні площі, так як їх використовують на затінених ділянках парків і лісопарків, в місцях, куди падає тінь від дерев і кущів. Газон здатний витримувати затемнення і підвищену вологість і як наслідок слабокислу середу грунту. Перевагою тіньового газону є те, що він не потребує частої стрижці.

 • Універсальний ( 20 г)

  Рекомендовано для озеленення різноманітних площ. Не потребує особливого догляду.Склад: Райграс пасовищний; Райграс багатоукісний; Костриця лугова; Костриця очеретяна; Костриця червона; Мітлиця; Мятлік.