Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Цинія Білий принц

  Однорічна рослина, висотою 30-100 см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 5-6 см до 10-12 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, білого кольору. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок.

 • Цинія Багряна Річка

  Однорічна рослина, висотою 55см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 5-6 см до 10-12 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, червоного кольору. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні

 • Цинія Ельдорадо

  Однорічна рослина, висотою 70-90см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 5-6 см до 10-12 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, лососевого кольору. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія Золотий Світанок

  Однорічна рослина. Кущі міцні, компактні. Стебла прямостоячі, висотою 35-50см. Суцвіття великі, діаметром 6-10см, махрові, яскраво-жовтого кольору. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія Золото Сахари

  Однорічна рослина, висотою 55см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 5-6 см до 10-12 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, жовтого кольору. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні

 • Цинія Ізабелла

  Однорічна рослина, висотою 70-90см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 5-6 см до 10-12 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, кремово-жовтого кольору. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія Лаванда

  Однорічна рослина, висотою 30-80см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 5-6 см до 10-12 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, лавандового кольору. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія Махрова Мехіко

  Однорічна рослина. Кущі міцні, компактні. Стебла прямостоячі, висотою 30-50см. Суцвіття махрові, діаметром 6-8см, коричневого, червоного, жовтого та оранжевого забарвлення з білими або жовтими кінчиками пелюсток. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт у травні, або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників та балконів.

 • Цинія Метеор

  Однорічна рослина, висотою 50-80см. Кущі розлогі, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 8 до 15 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, махрові, червоного забарвлення. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія Мрія

  Однорічна рослина, висотою 50-80см. Кущі розлогі, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 8 до 15 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, махрові, бузкового забарвлення. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія Оранжевий Король

  Однорічна рослина. Прекрасний сорт для букетів. Кущі міцні, компактні. Стебла прямостоячі, висотою 50-80см. Суцвіття великі, діаметром 8-11см, махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія Пурпурний принц

  Однорічна рослина, висотою 80-90см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини з діаметром від 5 до 6см до 10-12см з широким, щільним, язичковидним і дрібними трубчастими квітками пурпурового кольору. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок.

 • Цинія Роза

  Однорічна рослина. Кущі міцні, компактні. Стебла прямостоячі, висотою 30-45см. Суцвіття великі, діаметром 6-10см, махрові, рожевого кольору. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія суміш Вальс квітів

  Однорічна рослина. Кущі міцні, компактні. Стебла прямостоячі, висотою 45-60см. Суцвіття великі, діаметром 6-10см, махрові, з темними полосами. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія суміш Жоржиноподібна

  Однорічна рослина, висотою 30-100 см. Кущі компактні з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром 4-5 до 10-12 см, з широкими щільними, язичковими і дрібними трубчастими квітками, махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія суміш Кактусова

  Однорічна рослина. Кущі міцні, розлогі. Стебла прямостоячі, висотою 75-90см. Суцвіття великі, діаметром 10-15см, пелюстки заввернуті у трубки, різноманітного яскравого забарвлення,відмінно виглядають у букетах. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт у травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні. Цвіте з червня до заморозків. Використовують для оформлення клумб, квітників та на зріз.

 • Цинія суміш Карликова махрова

  Однорічна рослина, висотою 30-40см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 4-5 см до 10-12 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок.

 • Цинія суміш Кенді

  Однорічна рослина. Висотою 30-100см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 4.5см до 10см. З широкими, щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками. Махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок.

 • Цинія суміш Кобальд

  Однорічна рослина. Кущі міцні, компактні. Стебла прямостоячі, висотою 35-40см. Суцвіття великі, діаметром 6-10см, махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія суміш Пепіто

  Однорічна рослина. Кущі міцні, компактні, низькорослі. Стебла прямостоячі, висотою 30-35см. Суцвіття великі, діаметром 8-9см, махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія суміш Помпонна

  Однорічна рослина, висотою 40-55см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 3 до 6см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками. Суцвіття махрові, щільні. Забарвлення язичкових квіток – біле, червоне, пурпурове, рожеве, малинове. Квітує з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та в садових ділянках.

 • Цинія суміш Пуміла

  Однорічна рослина, висотою 80-90см. Кущі компактні, з міцними стеблами. Квіткові корзини діаметром від 6-7 см до 10-12 см з широкими щільними язичковими і дрібними трубчастими квітками, махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовують на зріз, у вазах, озеленення, для клумб та садових ділянок.

 • Цинія суміш Спрайт

  Однорічна рослина. Кущі міцні, компактні. Стебла прямостоячі, висотою 45-50см. Суцвіття великі, діаметром 6-7см, махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія суміш Супер Йога

  Однорічна рослина. Прекрасний сорт для складання букетів. Кущі міцні, компактні. Стебла прямостоячі, висотою 80-90см. Суцвіття великі, діаметром 8-11см, махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Цинія Чарівна Роза

  Однорічна рослина. Кущі міцні, компактні. Стебла прямостоячі, висотою 35-40см. Суцвіття великі, діаметром 6-10см, махрові. Цвіте з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також для зрізу. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт в травні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.