Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Хризантема Весна

  Багаторічна рослина. Висота рослин 40-60 см, з гіллястими від основи стеблами. Суцвіття -корзинки великі, діаметром 6-8 см, на довгих квітконосах. Язичкові квітки звичайно дво- або трьохкольорові: білі, а біля основи світло-жовті. Вирощують часто в суміші забарвлень. Зацвітає в першій половині серпня і цвіте до заморозків.

 • Хризантема суміш Дунетті махрова

  Однорічна рослина. Висота рослин 50-65см, з гіллястими від основи стеблами. Суцвіття-корзинки великі, діаметром 6-8 см, на довгих квітконосах. Язичкові квітки звичайно дво- або трьохкольорові: білі, жовті, а біля основи червоні, коричневі. Вирощують часто в суміші забарвлень. Зацвітає в першій половині серпня і цвіте до заморозків. Використовують в бордюрах, міксбортерах, контейнерах, балконних ящиках, на зріз.

 • Хризантема суміш Меррі кілевата

  Однорічна рослина. Кущі гіллясті, прямостоячі, висотою 50-70см. Суцвіття-корзинки великі, діаметром 5-7см, на довгих міцних квітконосах, дуже барвисті, мають чіткі різнокольорові кола навколо темної середини. Вирощується висівом насіння у відкритий ґрунт та через розсаду. Зацвітають рослини на початку серпня. Використовується для оформлення клумб, рабаток, міксбортерів та на зріз.

 • Хризантема суміш махрова

  Однорічна рослина. Висота рослин 40-60см з гіллястим від основи стеблами. Суцвіття корзинки велике, діаметром 6-8см, на довгих квітконосах. Язичкові квітки звичайно дво або трьо кольорові: білі, жовті а біля основи червоні, коричневі. Вирощують часто у суміші забарвлень. Зацвітає у першій половині серпня і цвіте до заморозків. Використовують у бордюрах , міксбортерах, контейнерах , балконних ящиках, на зріз.