Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Гвоздика Гренадін Бордовий король

  Дворічна рослина, висотою 50-60 см. Різновидність ґрунтової голландської гвоздики. Квіти – червоного кольору. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення.Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з липня по серпень. У вологому ґрунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву.

 • Гвоздика Гренадін суміш

  Дворічна рослина, висотою 50-60см. Різновидність ґрунтової голландської гвоздики. Квіти – червоного, рожевого кольору. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення.Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з липня по серпень. У вологому ґрунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву.

 • Гвоздика Гренадін суміш Північне Сяйво

  Двухлетнее растение, высотой 40-60см. Разновидность грунтовой голландской гвоздики. Цветки махровые и полумахровые, диаметром 4-5см, с приятным сильным ароматом, розовой, красной окраски и их оттенков. Размножается семенами, не переносит пересадки. Используется для оформления клумб, рабаток, бордюров и в первую очередь для среза. Высевают в открытую почву в конце апреля, мая. Цветет с июля по августа.

 • Гвоздика Китайська суміш Малишка Доллі махрова

  Однорічна рослина, висотою 15-20см. Стебла тоненькі, гладенькі з сизим нальотом. Квіти махрові, діаметром 3-5 см, білого, рожевого, червоного кольору. Використовується для зрізу та озеленення. Висівають у закритий грунт в кінці березня, квітні, розсаду висаджують у травні. Квітує з липня до заморозків. У вологому грунті сходи з’являються на 8-9-й день після посіву.

 • Гвоздика Китайська суміш махрова

  Багаторічна рослина, чудово росте на освітлених місцях і в півтіні. Незважаючи на те, що культура холодостійка, весняні заморозки для неї згубні. Рослини гвоздики густообліственние, з численними квітконосами, на яких знаходяться запашні голівки квіток, що досягають в діаметрі близько 3 див. усю рослину разом з квітками дуже декоративно, так як його листяна частина покрита сизим восковим нальотом, і навіть в період формування квіток кущі гвоздики є прекрасним прикрасою клумб. Висота гвоздики китайської махрова суміш досягає 40 см.

 • Гвоздика Периста суміш

  Багаторічна густо облистяна рослина із запашними махровими квітами, до 3 см в діаметрі, на багато чисельних квітконосних стеблах, захоплює не лише красою квіток, але і листям: вузько лінійні, сизуваті від високого нальоту, вони не втрачають декоративність навіть після цвітіння. Насіння висівають на розсаду березні-квітні або у відкритий грунт в травні-червні. З гвоздик створюють ефектні бордюри. Застосовують їх для квітників, альпійських гірок.

 • Гвоздика Турецька Пурпурова королева

  Дворічна рослина, висотою 50-60 см. Квіти махрові, суцвіття пурпурового кольору.Розмножується насінням, не переносить посадки. Використовується для зрізу та озеленення. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, на початку травня. Квітує з червня по серпень. У вологому грунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву

 • Гвоздика Турецька Суміш

  Дворічна рослина, висотою 50-60 см. Квіти махрові, суцвіття білого, рожевого кольору.Розмножується насінням, не переносить посадки. Використовується для зрізу та озеленення. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, на початку травня. Квітує з червня по серпень. У вологому грунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву

 • Гвоздика Турецька суміш Пінокіо махрова

  Дворічна рослина, висотою 30-40 см. Квіти махрові,  різних кольорів, які зібрані в зонтичні суцвіття. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення, бордюрів, рабаток.  Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травня. Квітує з червня по серпень. При температурі 16-18°C сходи з’являються на протязі 2 тижнів.

 • Гвоздика Турецька Чорна магія

  Дворічна рослина, висотою 50-60 см. Квіти махрові, темно-пурпурові,майже чорного кольору, які зібрані в зонтичні суцвіття. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення, бордюрів, рабаток. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травня. Квітує з червня по серпень. При температурі 16-18°C сходи з’являються на протязі 2 тижнів

 • Гвоздика Шабо суміш

  Дворічна рослина, висотою 60-70 см. Квіти – червоного, рожевого кольору. Розмножується насінням, не переносить пересадки. Використовується для зрізу та озеленення. Квітує з червня по серпень. У вологому ґрунті сходи з’являються на 7-8-й день після посіву.