Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Віола Блакитне Небо

  Дворічна рослина, висотою 15-20 см, з великими 6-8см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки блакитне з темним п'ятном. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Віола великоквіткова Берна

  Багаторічна рослина. Висотою 15-20см. , з великими 7-10см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки фіолетове з темним п’ятьом. Рослини добре витримують пересадку в квітучому стані, в цей час їх можливо висаджувати у вази, рабатки, клумби.

 • Віола великоквіткова Океан

  Дворічна рослина, висотою 15-20 см, з великими 6-8см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки блакитне з темним п'ятном. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Віола великоквіткова Принцесса

  Багаторічна рослина, висотою 15-20см, з великими 7-10 см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки жовте з темним п'ятном. Рослини добре витримують пересадку в квітучому стані, в цей час їх можливо висаджувати у вази, рабатки, клумби.

 • Віола великоквіткова Скарлет

  Дворічна рослина, висотою 15-20 см, з великими 7-10 см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки червоне з темним п'ятном. Рослини добре витримують пересадку в квітучому стані, в цей час їх можливо висаджувати у вази, рабатки, клумби. У вологому грунті сходи з'являються на 8-9-й день після посіву.

 • Віола звичайна Чорний Король

  Дворічна рослина, висотою 15-20см, з великими 7-10см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки чорно-синє. Рослина добре витримують пересадку в квітучому стані, в цей час їх можливо висаджують в вази, рабатки, клумби. У вологому грунті сходи зявляються на 8-9 день після посіву.

 • Віола Кларед

  Дворічна рослина, висотою 15-20 см, з великими 6-8см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки червоне з темним п'ятном. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Віола Лаура

  Дворічна рослина, висотою 15-25 см, з великими 6-7см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки малинове з темним п'ятном. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Віола Лорд Біконсфілд

  Дворічна рослина, висотою 15см, з великими 5-6см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки бузкове, з ніжно-блакитним крилом і темно-фіолетовим розмитим очком. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Віола Луна

  Дворічна рослина, висотою 15-25см, з великими 6-7см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки жовте з темним п'ятном. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Віола Погляд на Альпи

  Дворічна рослина, висотою 15-20см, з великими 6-7см в діаметрі квітками. Забарвлення квітки синє з темним п'ятном. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Віола суміш великоквіткова Бархатна

  Дворічна рослина, висотою 15-20см, з великими 7-10см в діаметрі квітками. Забарвлення квіток з різноманітними відтінками жовтого, блакитного, червоного кольорів. Рослини добре витримують пересадку в квітучому стані, в цей час їх можливо висаджувати у вази, рабатки, клумби. У вологому ґрунті сходи зявляються на 8-9 день після посіву.

 • Віола суміш великоквіткова Флоріст

  Дворічна рослина, висотою 15-20 см, з великими 6-8см в діаметрі квітками. Забарвлення квіток різних кольорів. Добре витримує пересадку у будь якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних та віконних ящиків. Вирощують висівом насіння у відкритий ґрунт в липні-вересні, або через розсаду в травні-червні.

 • Віола суміш Рококо

  Дворічна рослина, низькоросла– 20-35 см, з великими 5-10 см в діаметрі махровими квітками. З різноманіттям відтінків: жовтого, блакитного, червоного кольорів. Висів ранньою весною дозволяє отримати цвітіння до осені; для ранньовесняного цвітіння висівають на початку липня. Рослини добре витримують пересадку в квітучому стані, в цей час їх можливо висаджувати в вази, рабатки, клумби.Рослина холодостійка, вологолюбива, росте як на сонці, так і напівтіні. Насіння висівають на поверхню грунту і накривають плівкою.