Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

  • Алі Баба

    Сорт відрізняється від інших ремонтантних сортів високою урожайністю і являється одним з найкращих. Кущ не утворює вусів, дуже добре кущиться, швидко утворює потужний кущ з великою кількістю суцвіть. Ягоди соковиті, ароматні, дуже подобаються дітям і дорослим. Плодоносить з початку літа і до заморозків. Сорт відрізняється високою зимостійкістю, стійкістю до засухи, до багатьох захворювань. Можна вирощувати в горшках. Ягоди придатні для заморозки.

  • Лісова казка

    Прекрасний десертний сорт безвусої ремонтантної суниці, рано цвіте і плодоносить. Кущ середніх розмірів, компактний, з великою кількістю квітконосів. Ягоди темно-червоні, конічні, ніжні, соковиті, кисло-солодкі, смачні. Маса ягід 2-4г. По вмісту біологічно активних речовин і комплексу вітамінів схожа на лісову суницю. Цінність сорту – відрізняється високими смаковими якостями і ароматом, плодоносить весь літньо-осінній період. Використовують ягоди в свіжому вигляді, для приготування варенні. Вирощують розсадним способом.

  • Олександрія

    Багаторічна великоплідна суниця. Формує кущі висотою 15-20см, відрізняються особливою силою росту, стійкістю та підвищеною продуктивністю. Зацвітає приблизно через місяць після висадження розсади та плодоносить до заморозків. Ягоди яскраві, великі, ароматні, в діаметрі до 3 см. При правильній агротехніці урожайність складає 0,8-1,3кг ягід з рослини.