Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Американський ребристий

  Cередньостиглий сорт. Высокоурожайний сорт з тривалим терміном плодоношения любительский сорт с оригінальними, ребристими, плоско-округлими, великими плодами червоного кольору, вагою 210-300г. Рослина, формує великий кущ, висотою 1,8-2,5м. Плоди салатного призначення, виглядають незвичайно і нарядно, легко діляться на безліч частин, придатні для фарширування. Вирощують розсадним способом.

 • Американський ребристий жовтий

  Середньостиглий  – 113-120 днів. Високоврожайний великоплідний сорт. Рослина середньоросла, висотою 1,1-1,4м. Плід жовтого кольору, масою 400-600г, плоско-округлий, щільний, дуже ребристий. Смакові якості відмінні. Транспортабельний.  Дає  стабільний урожай. Урожайність з рослини 4-6кг. Стійкий до хвороб. Використовується у свіжому вигляді та для переробки.
  Вирощують розсадним способом.

 • Аметистовий Скарб

  Середньостиглий - 115-120днів. Рослина потужна, висотою до 1,2м. Плоди плоско округлої форми, з глянцевою шкіркою, м’ясисті, в стадії стиглості-рожевого кольору від вершини і фіолетові біля плодоніжки. Не розтріскуються, мають добрий смак. Врожайність сорту висока. Використовується у свіжому вигляді та для переробки. Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • АМУРСКИЙ ТИГР ( 1,5г )

  Середньоранній – 108-112днів. Високоврожайний сорт. Рослина індетермінантна (з необмеженим ростом), потребує підв’язування. Плоди округлої форми, масою 120-140г, з характерним забарвленням – від зеленого з світло-зеленими полосами в технічній зрілості, до червоного з жовтими полосами в біологічній стиглості. Смакові якості – відмінні. На рослині утворюється 20-25 плодів. Плоди прекрасно підходять для всіх видів консервування і використання у свіжому вигляді. Вирощують розсадним способом.

 • Амурський Тигр

  Середньоранній – 108-112днів. Високоврожайний сорт. Рослина індетермінантна (з необмеженим ростом), потребує підв’язування. Плоди округлої форми, масою 120-140г, з характерним забарвленням – від зеленого з світло-зеленими полосами в технічній зрілості, до червоного з жовтими полосами в біологічній стиглості. Смакові якості – відмінні. На рослині утворюється 20-25 плодів. Плоди прекрасно підходять для всіх видів консервування і використання у свіжому вигляді. Вирощують розсадним способом.

 • Ананасний

  Відмінний, урожайний сорт для відкритого ґрунту і плівкових теплиць, здатний порадувати дуже хорошим урожаєм смачних плодів. Сорт середньостиглий. Висота рослин 100-120см. Плоди яскраво-жовтого кольору, м’ясисті, округлі, гладенькі і щільні, не розтріскуються, солодкі, масою 250г. Сорт характеризується підвищеною стійкістю до захворювань, високим вмістом цукру і бета-каротину. Врожайність при хорошому догляді досягає 3-4кг з куща. Вирощують розсадним способом.

 • АНДРОМЕДА РОЖЕВА ( 3г )

  Середньостиглий - 115-120днів. Висота рослин 70-100см. Плоди рожевого кольору, округло-плоскої форми, гладенькі і щільні, не розтріскуються, солодкі, масою 80-130г. Сорт характеризується підвищеною стійкістю до захворювань, високим вмістом цукру, відмінними смаковими якостями. Врожайність при хорошому догляді досягає 3-4,3кг з куща. Використовується у свіжому вигляді та для переробки. Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • Апельсин

  Середньостиглий – 120-125 днів. Рослина напівдетермінантна, висотою 120-140 см. Плід округлий, оранжевого забарвлення, масою 200-400 г. Урожайність 6-8 кг/м2. Середньостійкий до фітофтори. Сорт по формі, кольору і смаку нагадує апельсин. Смакові якості відмінні. Використовують у свіжому вигляді, для приготування салатів.

 • Атлантіда

  Середньоранній високоврожайний сорт з красивими плодам відмінної якості. Кущ напівдетермінантний, заввишки 1,5-1,6м, кисті прості, з 4-5 ефектними важкими плодами, які своєю вирівняністью, щільністю і гладкістю повністю відповідають європейським стандартам. Плоди округлі, великі, масою 300-400 грам, яскраво-червоного кольору. М'якоть плодів одночасно щільна і ніжна, з дуже гармонійним смаком. Сорт урожайний, прекрасно підходить для вживання у свіжому вигляді і зимових заготівель. Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • Бабушкин Секрет

  Середньостиглий – 115-120 днів. Рослина високоросла, висотою 1-1,5м. Плоди масою 500-900г, плоско-округлі, щільні, рожевого кольору. Смакові якості відмінні. Урожайність висока. Транспортабельний. Стійкий до хвороб. Використовується у свіжому вигляді та для переробки.Вирощують розсадним способом.

 • Балконне чудо

  Раннеспелый, от всходов до созревания плодов – 90-95 дней. Куст компактный, высотой 20-35 см. Плоды округлые, небольшие, красного цвета, массой 30-40г, сладкие и ароматные. Выращивают на балконах в ящиках и в горшках, а также в открытой почве.

 • Барбарис червоний

  Ранньостиглий високоврожайний сорт з красивими плодами відмінної якості. Кущ детермінантний, заввишки 35-45см, кисті прості, з 4-6 ефектними плодами, які своєю вирівняністью, щільністю і гладкістю повністю відповідають європейським стандартам. Плоди сливовидної форми масою 60-70 грам, яскраво-червоного кольору. М'якоть плодів одночасно щільна і ніжна, з дуже гармонійним смаком. Сорт урожайний, прекрасно підходить для вживання у свіжому вигляді і зимових заготівель. Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • Безрозмірний

  Відмінний, урожайний сорт для відкритого ґрунту і плівкових теплиць, здатний порадувати дуже хорошим урожаєм смачних плодів. Сорт середньостиглий. Висота рослин 120см. Плоди яскраво-червоного кольору, м’ясисті, плоско-округлі, гладенькі і щільні, не розтріскуються, солодкі, масою 210-370г. Сорт характеризується підвищеною стійкістю до захворювань, високим вмістом цукру і бета-каротину. Споживають у свіжому вигляді. Вирощують розсадним способом.

 • Бельгійський велетень

  Середньостиглий,  високоврожайний сорт, з красивими плодами відмінної якості. Кущ висотою до 1,5м, кисті прості, з 4-5ефектними  плодами, які своєю вирівняністью, щільністю і гладкістю, повністю відповідають європейським стандартам. Плоди округлої форми масою до 900г, яскраво-червоного кольору. М'якоть плодів  щільна, солодка, з дуже гармонійним смаком. Сорт прекрасно підходить для вживання у свіжому вигляді і зимових заготівель. Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • Бичий Лоб

  Середньостиглий сорт. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті. Рослина потребує додаткового підв’язування і формування. Салатний. Смакові якості у свіжих помідорів відмінні. Плід округлий, гладенький, м’ясистий. Забарвлення незрілого плоду зелене з темним п’ятном біля плодоніжки, спілого - червоне. Маса плоду 140-400г. Врожайність висока. Використовують у свіжому вигляді. Вирощують розсадним способом

 • Білий налив

  Середньоранній – 97-107 днів. Рослина не штамбова, детермінантна, з обмеженим ростом, висота головного стебла 35-50 см. Плоди округлі і плоско округлі, червоні, гладенькі, слабо ребристі, масою 80-130 г. Має добрі смакові якості. Сорт урожайний з дружним дозріванням плодів, відносно стійкі до розтріскування і понижених температур. Використовують у свіжому вигляді.

 • Блево

  Середньоранній -111-115днів, детермінантний, високоврожайний сорт для відкритого ґрунту. Кущ висотою 50-70см, не потребує підв’язки до опори. Плоди округлі, масою 80-100г, ростуть гронами, фіолето-синього кольору, при дозріванні стають чорно-червоні, з фіолетовим відливом. М’якоть фіолетово-червоного кольору, м’ясиста, ароматна, солодка. Використовують у свіжому вигляді. Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • Большая медведица

  Середньоранній. Рослина високоросла, висотою до 2м. Потребує підв’язування до опори,  пасинкування. Плоди плоско округлі, великі, рожевого кольору, вагою до 500г. М’якуш рожевого кольору, зернистий, цукристий. Плоди ідеально підходять для свіжого використання і приготування соків, соусів. Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • Большой пломбир

  Середньоранній сорт. Кущі високорослі і можуть досягати 180-200 см у висоту. Сорт відрізняється незвичайними вершково-білими плодами. Саме за це специфічне забарвлення він і отримав свою «апетитну» назву. Плоди мають плоскоокруглу форму з легкою ребристістю. Колір білий з кремовим відтінком. Розмір у стиглих плодів середній, маса близько 150г. Ніжна м'якоть цих білих помідорів солодкувата і смачна, але без характерної для томатів кислинки. Цей сорт рекомендований для вирощування в теплицях і у відкритому грунті.

 • Бренді Рожевий

  Ранньостиглий – 85-100днів. Мета створення даного сорту — здобуття раннього дружнього урожаю якісних товарних плодів масою 250-450г. Рослина потужна, висотою 1,5-1,8м. Плоди плоско округлої форми, слабо ребристі, з щільною глянцевою шкіркою, ніжно рожевого кольору. Не розтріскуються, мають добрий смак. Врожайність сорту висока. Використовується у свіжому вигляді та для переробки.
  Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • Бурковский ранній

  Ранньостиглий – 108 днів. Мета створення даного сорту — здобуття раннього дружнього урожаю якісних товарних плодів масою 180-200г. Рослина потужна, заввишки 0,5м. Плоди округлої форми, слабо ребристі, з щільною глянцевою шкіркою червоного кольору. Не розтріскуються, мають добрий смак. Врожайність сорту висока. Використовується у свіжому вигляді та для переробки. Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • Бурулька жовта

  Середньоранній, детермінантний сорт для відкритого ґрунту і теплиць. Від появи сходів до початку достигання – 110днів. Кущ висотою 40-45см, компактний. Плоди дуже витягнуті, насичено жовтого забарвлення, масою 70-80г, не розтріскуються, солодкі. Сорт вирізняється стійкістю до фітофторозу. Універсального призначення. Вирощують  розсадою або висівом насіння в ґрунт.

 • В десятку

  Відмінний, урожайний сорт для відкритого ґрунту і плівкових теплиць, здатний порадувати дуже хорошим урожаєм смачних плодів. Сорт середньостиглий. Висота рослин 40-60см. Плоди яскраво-жовтого кольору, м’ясисті, округлі, гладенькі і щільні, не розтріскуються, солодкі, масою 230-280г. Сорт характеризується підвищеною стійкістю до захворювань, високим вмістом цукру і бета-каротину. Врожайність при хорошому догляді досягає 3,1-4кг з куща. Вирощують розсадним способом.

 • Валютний

  Середньоранній - 110-115днів. Рослина середньоросла, висотою 70-100см. Плід - великоплідна сливка, червоного кольору, масою до 350г, щільна. Високоврожайний сорт з незвичайними смаковими якостями. Стійкий до хвороб. Використовується у свіжому вигляді, переробки та для консервації.Вирощують розсадним способом.

 • Ведмежа лапа

  Середньоранній – 105-110 днів. Кущ високорослий, висотою 120-170см, прямостоячий. Плоди плескатоокруглі, яскраво-червоні, гладенькі, масою до 800г. Смак свіжих та консервованих плодів 4,5 балів. Урожайність 7,3-7,9кг/м2. Мало уражується фітофторозом. Використовується у свіжому вигляді.

 • ВЕДМЕЖА ЛАПА ( 3 г )

  Середньоранній – 105-110 днів. Кущ високорослий, висотою 120-170см, прямостоячий. Плоди плескатоокруглі, яскраво-червоні, гладенькі, масою до 800г. Смак свіжих та консервованих плодів 4,5 балів. Урожайність 7,3-7,9кг/м2. Мало уражується фітофторозом. Використовується у свіжому вигляді.

 • Вельможа

  Середньостиглий -110-122 днів. Рослина середньоросла, висотою 60-70см. Плід серцевидної форми, гладенький, малинового забарвлення. Маса плоду 500-800г. Смакові якості відмінні. Урожайність 3,5-5,7 кг/м2. Використовують у свіжому вигляді та для переробки. Стійкий до фітофторозу. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті.

 • Верна

  Середньостиглий - 115-120днів. Високоврожайний сорт. Рослина середньоросла, висотою до 1,2м. Плоди масою 150-200г, серцевидної форми, ароматні, соковиті, середньої щільності, апельсинового кольору. Смакові якості відмінні. Урожайність висока. Транспортабельний. Стійкий до хвороб. Використовується у свіжому вигляді. Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.

 • ВЕСНЯНИЙ ХОРОВОД ( 3 г)

  Скоростиглий сорт, один з найбільш ранніх. З моменту появи дружних сходів до зняття першого врожаю проходить - 85 днів. Кущі заввишки виростають всього до 80-100 см. Листя у томатів середні. На одній кисті формується до 6 плодів округлої форми вагою 100-120 г, червоного забарвлення. Плоди мають хороший смак з невеликою кислинкою. М'якоть соковита, середньої щільності. Використовують в свіжому вигляді і для консервування. Вирощують розсадним способом, посівом насіння в відкритий і закритий грунт.

 • Вечний зов

  Ранньостиглий – 109-112 днів. Високоврожайний сорт. Рослина середньоосла, висотою 0,6-0,7м. Плоди масою 500-600г, плоско-округлі, щільні, яскраво червоного кольору, ребристі. Смакові якості відмінні. Урожайність висока. Транспортабельний. Стійкий до хвороб. Використовується у свіжому вигляді та для переробки.
  Вирощують розсадним способом, посівом насіння у відкритий та закритий грунт.