fbpx Петунія | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Ампельна "Жовта лавина" F1

  Нова група гібридних ампельних петуній. Молоді рослини прямостоячі. Відростки, виростаючи, змішуються і утворюють справжню лавину із великих квіток жовтого кольору, діаметром 7-9см. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах.

 • Ампельна "Пурпурна зірка" F1

  Нова група гібридних ампельних петуній. Молоді рослини прямостоячі. Відростки, виростаючи, змішуються і утворюють справжню лавину із великих квіток пурпурового кольору з білими променями, діаметром 7-9см. Для того щоб показати всю свою красу петунії неохідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах.

 • Ампельна "Пурпурна лавина" F1

  Нова група гібридних ампельних петуній. Молоді рослини прямостоячі. Відростки, виростаючи, змішуються і утворюють справжню лавину із великих квіток пурпурового кольору, діаметром 7-9см. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах.

 • Ампельна "Синя зірка" F1

  Нова група гібридних ампельних петуній. Компактні, добре гіллясті рослини, покриті великими квітками, діаметром 7-9см, з яскравим характерним рисунком, виразна біла зірка на синьому фоні. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Широко використовується при оформленні різних квітників, балконів, декоративних ваз.

 • ампельна МІКС 4*10шт

  Однорічна, посухостійка рослина, висотою до 40 см. Цвіте дуже рясно і тривало, квітки діаметром 4-8 см, різного забарвлення. Насіння висівають на поверхню розпушеного грунту, поливають і накривають плівкою. Використовують для посадки на клумбах, рабатках, на балконах, у декоративних вазах.

 • Ампельна, суміш

  Однорічна рослина, висотою 20-50 см. Найпопулярніша серед інших квітів. Квітне рясно і тривало, квітки діаметром 4-10 см, білого, червоного, синього та з різними відтінками. Використовують для посадки на балконах, у декоративних вазах. Насіння висівають на поверхню розпушеного грунту, поливають і накривають плівкою, або присипають ледь-ледь піском. Вирощують розсадою. Квітує з червня по серпень

 • Батерфляй, суміш

  Однорічна рослина. Стебла прямостоячі, гіллясті, висотою 25-40см. Квітки з приємним ароматом, прості, діаметром 6-9см, воронкоподібної форми, різноманітних кольорів та відтінків. Вирощують через розсаду у березні-квітні, або висівом насіння у відкритий ґрунт в травні-червні. Цвіте рясно з червня до заморозків. Використовується для оформлення клумб, рабаток, балконів, садових ваз та підвісних горщиків.

 • Біла

  Однорічна, посухостійка рослина, висотою до 40 см. Цвіте дуже рясно і тривало, квітки діаметром 4-8 см, білого кольору. Насіння висівають на поверхню розпушеного грунту, поливають і накривають плівкою. Використовують для посадки на клумбах, рабатках, на балконах, у декоративних вазах.

 • Білий Вальс

  Однорічна, посухостійка рослина, висотою до 40 см. Цвіте дуже рясно і тривало, квітки діаметром 3-8 см, світло-рожевого кольору. Насіння висівають на поверхню розпушеного грунту, поливають та накривають плівкою. Використовують для посадки на клумбах, рабатках, на балконах, у декоративних вазах

 • Великоквіткова Іветта F1

  Однорічна рослина. Кущ висотою 30-35см, сильно гіллястий, обільно квітує, з квітками світло-лососевого забарвлення, діаметром 5,5-6,5см. Петунія придатна для вирощування в квітниках, балконних ящиках і контейнерах, для озеленення. Рослини швидко відновлюють цвітіння після дощу. Вирощують розсадним способом.

 • Великоквіткова Аленка F1

  Однорічна рослина. Кущ висотою 30-35см, сильно гіллястий, обільно квітує, утворює компактну гіллясту рослину з квітками  яскраво-рожевого кольору з високим жовтим зевом,  діаметром 5,5-6,5см. Гібрид має особо привабливе і ефективне забарвлення. Петунія придатна для вирощування в квітниках, балконних ящиках і контейнерах, для озеленення. Швидко відновлюють цвітіння після дощу. Вирощують розсадним способом.

 • Великоквіткова гібридна "Альба"

  Рослина велика, висотою 50-70см, слабо гілляста. Перш за все ціниться великими білими квітками з ніжним фіолетовим відливом, діаметром біля 16см з хвилястими бахромчастими краями. Середина квітки забарвлена темно-фіолетовим відливом. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах, горшках; з успіхом можна вирощувати в квітниках.

 • Великоквіткова гібридна "Афродіта біла"

  Група нових гібридних сортів петуній з хвилястими і бахромчастими краями квіток. Стійкі, добре і пишно ростучі рослини. Їх можна з успіхом вирощувати навіть при несприятливих кліматичних умовах. Рослина гілляста, висотою 35см, квітки діаметром 8-9см, білого кольору. Їх можна використовувати, як для посадок в квітники, так і для горшків. Вирощують висівом насіння у ґрунт в травні-червні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Великоквіткова гібридна "Афродіта лососева"

  Група нових гібридних сортів петуній з хвилястими і бахромчастими краями квіток. Стійкі, добре і пишно ростучі рослини. Їх можна з успіхом вирощувати навіть при несприятливих кліматичних умовах. Рослина гілляста, висотою 35см, квітки діаметром 8-9см, лососевого кольору. Їх можна використовувати, як для посадок в квітники, так і для горшків. Вирощують висівом насіння у ґрунт в травні-червні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Великоквіткова гібридна "Афродіта рожева"

  Група нових гібридних сортів петуній з хвилястими і бахромчастими краями квіток. Стійкі, добре і пишно ростучі рослини. Їх можна з успіхом вирощувати навіть при несприятливих кліматичних умовах. Рослина гілляста, висотою 35см, квітки діаметром 8-9см, рожевого кольору. Їх можна використовувати, як для посадок в квітники, так і для горшків. Вирощують висівом насіння у ґрунт в травні-червні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Великоквіткова гібридна "Белінда" F1

  Популярна група гібридних багатоквіткових низькорослих петуній. Рослина висотою 30-35см, сильно гілляста, цвіте рясно, з рожево-фіолетовими квітками з білими променями, діаметром 5,5-6,5см. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Особливо придатні для вирощування в квітниках (клумби, рабатки), балконних ящиках і контейнерах, а також для міських посадок – озеленення. Швидко відновлюють цвітіння після сильного дощу. Вирощують висівом насіння у ґрунт в травні-червні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Великоквіткова гібридна "Бордова" F1

  Рослина велика, висотою 50-70см, слабо гілляста. Перш за все ціниться великими квітками бордового забарвлення, діаметром біля 16см з хвилястими бахромчастими краями. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах, горшках; з успіхом можна вирощувати в квітниках

 • Великоквіткова гібридна "Бригітта" F1

  Популярна група гібридних багатоквіткових низькорослих петуній. Рослина висотою 30-35см, сильно гілляста, цвіте рясно, з квітками світло-фіолетового забарвлення з фіолетовими прожилками, діаметром 5,5-6,5см. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Особливо придатні для вирощування в квітниках (клумби, рабатки), балконних ящиках і контейнерах, а також для міських посадок – озеленення. Швидко відновлюють цвітіння після сильного дощу. Вирощують висівом насіння у ґрунт в травні-червні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Великоквіткова гібридна "Каркулка" F1

  Рослина велика, висотою 35-40см, слабо гілляста. Перш за все ціниться великими квітками, діаметром біля 6см з хвилястими, бахромчастими, білими краями, прекрасного забарвлення, темно-рожеві-фіолетові п’ятна і полоси на білому фоні. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах, горшках; з успіхом можна вирощувати в квітниках.

 • Великоквіткова гібридна "Нора" F1

  Популярна група гібридних багатоквіткових низькорослих петуній. Рослина висотою 30-35см, сильно гілляста, цвіте рясно, з квітками світло-синього забарвлення з фіолетовими прожилками, діаметром 5,5-6,5см. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Особливо придатні для вирощування в квітниках (клумби, рабатки), балконних ящиках і контейнерах, а також для міських посадок – озеленення. Швидко відновлюють цвітіння після сильного дощу. Вирощують висівом насіння у ґрунт в травні-червні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Великоквіткова гібридна "Поздрав із Яромнерже" F1

  Рослина велика, висотою 35-40см, слабо гілляста. Перш за все ціниться великими квітками, діаметром 6-7 см, які мають рожеві і фіолетові пятна на білому фоні, махровість проявляється у 50% квіток. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах, горшках; з успіхом можна вирощувати в квітниках. Підходить для захищенних від дождю і вітру місць. Вирощують висівом насіння у ґрунт в травні-червні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні

 • Великоквіткова гібридна "Розеа" F1

  Рослина велика, висотою 50-70см, слабо гілляста. Перш за все ціниться великими квітками незвичайного забарвлення, діаметром біля 16см з хвилястими бахромчастими краями. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах, горшках; з успіхом можна вирощувати в квітниках.

 • Великоквіткова гібридна "Снені" F1

  Рослина, висотою 40-45cм, сильно гілляста, рясно квітуча. Перш за все ціниться великими квітками світло-фіолетового відтінку, діаметром біля 7-10см. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Стійка до неблагоприємних погодних умов. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах, горшках; з успіхом можна вирощувати в квітниках. Особливо придатна для захищених від дощу і вітру місць.

 • Великоквіткова гібридна "Софія" F1

  Популярна група гібридних багатоквіткових низькорослих петуній. Рослина висотою 30-35см, сильно гілляста, цвіте рясно, з квітками світло-рожевого забарвлення з яскравими прожилками, діаметром 5,5-6,5см. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Особливо придатні для вирощування в квітниках (клумби, рабатки), балконних ящиках і контейнерах, а також для міських посадок – озеленення. Швидко відновлюють цвітіння після сильного дощу. Вирощують висівом насіння у ґрунт в травні-червні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітні.

 • Великоквіткова гібридна "Тоуга" F1

  Рослина, висотою 40-45cм, сильно гілляста, рясно квітуча. Перш за все, ціниться великими квітками пурпурово-червоного кольору, діаметром біля 7-10см. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах, горшках; з успіхом можна вирощувати в квітниках. Особливо придатна для захищених від дощу і вітру місць. Вирощують висівом насіння у ґрунт в травні-червні або для більш раннього цвітіння, через розсаду у березні-квітн

 • Великоквіткова гібридна "Тріумф"

  Рослина велика, висотою 50-70см, слабо гілляста. Перш за все ціниться великими квітками фіолетового відтінку на білому фоні, діаметром біля 16см з хвилястими бахромчастими краями. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідне сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах, горшках; з успіхом можна вирощувати в квітниках

 • Зорепад

  Однорічна, посухостійка рослина, висотою до 40 см. Цвіте дуже рясно і тривало, квітки діаметром 4-8 см, червоного кольору з білими променями. Насіння висівають на поверхню розпушеного грунту, поливають і накривають плівкою. Використовують для посадки на клумбах, рабатках, на балконах, у декоративних вазах.

 • Мушкетери, смесь

  Однорічна рослина. Стебла прямостоячі, гіллясті, висотою 25-35см. Квітки з приємним ароматом, прості, діаметром 6-10см, воронкоподібної форми, різноманітних кольорів. Вирощують через розсаду у березні-квітні, або висівом насіння у відкритий ґрунт в травні-червні. Цвіте рясно з червня до заморозків. Використовується для оформлення клумб, рабаток, балконів, садових ваз та підвісних горщиків.

 • Унікум, суміш

  Рослина велика, висотою 50-70 см, слабо гілляста. Перш за все ціниться великими квітками незвичайного забарвлення, діаметром біля 16 см з хвилястими бахромчастими краями. Для того щоб показати всю свою красу петунії необхідно сонце. Дуже ефектні в балконних ящиках, підвісних корзинах, горшках. З успіхом можна вирощувати в квітниках.