fbpx Настурція | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Бунт Джувілен, суміш

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25-30см. Квітки запашні, різнокольорові, напівмахрові. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. Використовують для озеленення балконів і вікон. У вологому грунті сходи з’являються на 14-15-й день після посіву.

 • Джевел Махрова, суміш

  Однорічна рослина дуже світлолюбна, висотою 30см. Компактний кущ.Квітки запашні, духмяні, різних забарвлень, махрові. Має прекрасний вигляд, як в горщиках, так і в бордюрах і клумбах, на парканах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. У вологому ґрунті сходи з'являються на 14-15-й день після посіву.

 • Діамант

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25-50см. Сорт стелиться. Має стебла довжиною до 2м. Квітки запашні, темно-червоні. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах, на заборах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. У вологому грунті сходи з’являються на 14-15-й день після посіву.

 • Золотий король

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива висотою 20-35см. Квітки запашні, жовті, прості. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і на клумбах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. У вологому грунті сходи настають на 14-15-й день після посіву.

 • Королева Індії

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 20-35см. Квітки запашні , червоні, прості. Має прекрасний вигляд, як у горщика, так і в бордюрах і клумбах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. У вологому ґрунті сходи зявляються на 14-15 день після посіву.

 • Король Теодор

  Однорічна, компактна рослина, висотою 20-40см. Квіти запашні, червоні, прості, прості, великі. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків.

 • Махрова Низькоросла, суміш

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25-30см. Квітки запашні, різнокольорові. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. Використовують для озеленення балконів і вікон. У вологому грунті сходи з’являються на 14-15-й день після посіву.

 • Махрова, суміш

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25-35см. Сорт плететься. Має стебла довжиною до 2м. Квітки запашні, махрові. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах, на заборах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків.

 • Оранж Глім махрова

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25-35см. Сорт стелиться. Має стебла довжиною 150см. Квітки запашні, помаранчеві, махрові. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах, на заборах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. У вологому грунті сходи з’являються на 14-15-й день після посіву.

 • Пурпурний глянець

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25-40см. Сорт стелиться. Має стебла довжиною 120-200см. Квітки запашні, пурпурові, махрові. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах, на заборах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. У вологому грунті сходи з’являються на 14-15-й день після посіву

 • Салмон Бебі махрова

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25см. Компактний кущ. Квітки запашні, червоні, махрові. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах, на заборах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. У вологому грунті сходи з’являються на 14-15-й день після посіву.

 • Салмон Глім махрова

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25-35см. Сорт стелиться. Має стебла довжиною 150см. Квітки запашні,помаранчові, махрові. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах, на заборах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. У вологому грунті сходи з’являються на 14-15-й день після посіву.

 • Скарлет Глім махрова

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25-35см. Сорт стелиться. Має стебла довжиною 150см. Квітки запашні,червоні, махрові. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах, на заборах, садових вазах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. У вологому грунті сходи з’являються на 14-15-й день після посіву.

 • Черрі Роуз махрова

  Однорічна рослина, дуже світлолюбива, висотою 25-30см. Рослина плететься. Квітки запашні, вишнево-червоні, махрові. Має прекрасний вигляд, як у горшках, так і в бордюрах та клумбах. Тривало і пишно цвіте з червня до перших заморозків. Використовують для озеленення балконів, рабаток, бордюрів, вікон. У вологому грунті сходи з’являються на 14-15-й день після посіву.