fbpx Львиний зев | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Високорослий, суміш

  Однорічна рослина , висотою 50-100см, дуже гілляста. Квіти білого, жовтого, рожевого, червоного кольорів, зібрані у щільні кистеподібні суцвіття, довжина, яких від 8 до 35см. Зацвітають рослини на початку липня і квітують до пізніх заморозків. Використовуються для зрізу та озеленення квітників.

 • Жар Любові

  Однорічна рослина висотою 70-90см, дуже гілляста. Квіти темно-червоного кольору, зібрані у щільні кисте подібні суцвіття, довжина, яких від 6-55см. Зацвітають рослини на початку липня і квітують до пізніх заморозків. Використовують для зрізу та озеленення квітників.

 • Магія, суміш

  Однорічна рослина, висотою 40-45см, дуже гілляста. Квіти білого, жовтого, рожевого, червоного кольорів, зібрані у щільні кистеподібні суцвіття, довжина, яких від 6 до 25см. Зацвітають рослини на початку липня і квітують до пізніх заморозків. Використовується для зрізу та озеленення квітників.

 • Монарх Червоний

  Однорічна рослина, висотою 50-100см, дуже гілляста. Квіти червоного кольору, неправильної форми, зібрані у щільні кистеподібні суцвіття, довжина, яких від 8 до 35см. Зацвітають рослини на початку липня і квітують до пізніх заморозків. Використовується для квіткового оформлення клумб, рабаток, озеленення квітників и для зрізу. Вирощується через розсаду або висівом насіння у відкритий ґрунт.

 • Низькорослий, суміш

  Однорічна рослина, висотою 60-90см, дуже гілляста. Квіти білого кольору, зібрані у щільні кистеподібні суцвіття, довжина, яких від 6 до 50 см. Зацвітають рослини на початку липня і квітують до пізніх заморозків. Використовується для зрізу та озеленення квітників.

 • Том Тумб низький, суміш

  Однорічна рослина, висотою 25-30 см, дуже гілляста. Квіти білого, жовтого, рожевого, червоного  кольорів, зібрані у щільні кистеподібні суцвіття, довжина, яких від 6 до 15 см. Зацвітають рослини на початку липня і квітують до пізніх заморозків. Використовується для зрізу та озеленення квітників.