fbpx Гіпсофіла | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Ламбада, суміш

  Однорічна рослина, висотою 40-50см, з сильно гіллястими стеблами. Квітки дрібні, зібрані в пухкі суцвіття, під час цвітіння утворюють пишну хмару. Щоб продовжити період цвітіння, можна робити повторні посіви через 15-20 днів. Використовується в основному для аранжування букетів, а також для вирощування на клумбах і в рабатках. Рослинам потрібен полив, прополка, рихлення та підкормка.

 • Панікулата

  Багаторічна, холодостійка, світлолюбива, засухостійка рослина. Стебла тонкі, дуже гіллясті, висотою 80-100см. Квітки дрібні, махрові, зібрані в рихлі, широкі суцвіття. Забарвлення квіток біле. Насіння підсівають декілька раз протягом літа. Використовується спеціально для оформлення букетів та в озелененні.

 • Рожева Красуня

  Однорічна рослина. Холодностійка, світлолюбива. Стебло дуже тонке, гіллясте, висотою 40-50см. Квіти діаметром до 1 см, рожевого кольору насіння підсівають декілька раз протягом літа. Використовується спеціально для оформлення букетів. Висівають у відкритий грунт в кінці квітня, травні. Квітує з червня по серпень.

 • Червона

  Невибаглива рослина з тонкими сильно розгалуженим пагонами, висотою - 40-50 см, утворюють кущ. Червоні дрібні квітки (діаметром до 1 см) зібрані в пухкі широкі суцвіття.  Цвіте дуже рясно в червні-липні, близько трьох тижнів. Гіпсофіла зацвітає через 1,5 місяці після посіву, можна сіяти в декілька сроків на протязі літа.  Використовують для озеленення  і оформлення  букетів.