fbpx Аліссум | НК-ЕЛІТ Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Каталог

 • Білий

  Однорічна рослина. Кущ густо гіллястий, висотою 15-20см і діаметром 30-40см. Гілочки закінчуються невеликими, щільними, як циліндрики, суцвіттями-кистями. Квіти дуже дрібні, духм¢яні, білі. Використовують для окантовки клумб і рабаток, для оформлення бордюрів, в садових вазах і на балконах.

 • Магічне Коло, суміш

  Однорічна рослина. Кущ розкидистий або компактної форми, дуже гілкується, висотою 15-20см і діаметром 30-40см. Гілочки закінчуються невеликими, щільними, як циліндрики, суцвіттями-кистями. Квіти дуже дрібні, духмяні, рожеві, світло-рожеві, білі, та ін. Використовують для окантовки клумб і рабаток, для оформлення бордюрів, в садових вазах і на балконах.

 • Морський Королева

  Однорічна рослина. Кущ густо гіллястий, висотою 20-25 см і діаметром 30-40см. Гілочки закінчуються невеликими, щільними, як циліндрики, суцвіттями-кистями. Квіти дуже дрібні, духм`яні, фіолетові. Використовують для окантовки клумб і рабаток, для оформлення бордюрів, в садових вазах і на балконах.

 • Розі О`Дей

  Однорічна рослина. Кущ розкидистий або компактної форми, дуже гілкується, висотою 10-35см і діаметром 30-40см. Гілочки закінчуються невеликими, щільними, як циліндрики, суцвіттями-кистями. Квіти дуже дрібні, духмяні, рожеві. Використовують для окантовки клумб і рабаток, для оформлення бордюрів, в садових вазах і на балконах.