Перейти до основного вмісту
+38(067)551-61-28
+38(067)505-61-89
с.Софиевская Борщаговка, ул.Жулянская, 59а

Імпортні томати в асортименті

Томат Бодерін (Syngenta)

ВІмпортні томати в асортиментіисокорослий червоноплідний гібрид.

Маса - 170–180 г, округлі, однорідні. Насиченого кольору з блиском, рівномірно забарвлюються при дозріванні.

Компактна зі стабільними темпами розвитку, сталий генеративно-вегетативний баланс. Короткі міжвузля, придатна для вирощування в теплицях різного типу. Формує 12–15 продуктивних китиць, зав’язує 5–6 плодів за будь-яких умов. Потужна коренева система.

Стійкі до розтріскування та утворення зелених плям при перепадах температур. Придатні для довготривалого зберігання і пізньої реалізації.

  Томат Мелодія (Seminis) 

    Імпортні томати в асортиментіВисокий потенціал урожайності за короткий вегетаційний період у комбінації зі здатністю зав’язувати плоди при низьких температурах. Кращий вибір для низьких плівкових тунелів. Виняткова щільність плодів дозволяє транспортувати цей гібрид на великі відстані. Гібрид з широким спектром стійкостей, включаючи стійкість до нематоди. 

Основне призначення - виробництво в плівкових теплицях різного типу у зимово-весняному й літньо-осінньому оборотах, а також на кілках у відкритому ґрунті. Оптимальна кількість китиць 6-7. Формування китиці на 4-5 плодів. Придатний для вирощування в низьких плівкових тунелях